NALUsoul

Firma powstała z potrzeby tworzenia i rozwoju, dzięki połączeniu sił i kreatywności dwóch sióstr Doroty i Moniki. Obie uwielbiamy regenerować się i spędzać czas w otoczeniu przyrody i to właśnie zainspirowało nas do produkowania rzeczy z naturalnych tkanin.

Tworzymy produkty, które same chętnie nosimy, które przenoszą nas w klimat wakacji, radości, błogości, połączenia z naturą. Zależy nam, aby ubrania nie tylko ładnie się prezentowały, ale były także wygodne i dobrze odszyte. Przykładamy dużą wagę do detali, kolorów i jakości tkanin. Do produkcji wykorzystujemy  wiskozę bambusową i bawełnę w różnych odsłonach. W trakcie realizacji są już kolejne projekty i materiały. 

 

Dlaczego NALU? 

Nalu oznacza „tworzyć fale”, a że żywioł wody jest nam szczególnie bliski nazwa idealnie z nami wibruje. Drugim znaczeniem jest „kontemplacja”, czyli pozwolenie sobie na bycie i odczuwanie tego co wokół nas. W praktyce hawajskiej jest to rodzaj medytacji, podczas której po prostu patrzysz, słuchasz i odczuwasz.

Tworząc nasze produkty chcemy przybliżyć odbiorcom ten stan. Przywołać spokój, odprężenie, harmonię i radość z kontaktu ze światem. Nasze obecne produkty i kolejne pomysły, które będziemy wdrażać są zaczerpnięte z obserwacji natury i tego co ona w nas porusza i co chcemy przywołać zakładając je.

 

   nalu soul poncha

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl